KONST / Litografier / Färglitografi 10824285
*
nr 1082 4285
Färglitografi
Humberto Couet, EA-upplaga, "Livets väg", Löst blad, bladets mått: 63x47
Följerätt
Utrop:
600 kr
Såld:
350 kr
Sista tid för bud online:
måndag 9 januari 2017
kl 20:19:54
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
20/12 20:22:47
1
100 kr
1/1 12:29:49
2
200 kr
3/1 11:59:14
3
200 kr
3/1 11:59:14
2
200 kr (Budbetjänt)
8/1 18:57:50
4
300 kr
9/1 19:13:40
5
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: ea-upplaga färglitografi grafik humberto couet litografi litografier litografiskt blad löst blad
-
6349 Färglitografi
3 st, Stig Fyring (1934-2015), Sverige. Son, ytter..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nästa vecka
12 jan kl 18:57
-
6380 Färglitografi
ankare. Signerad, numrerad ea. Färglitografi, bild..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
12 jan kl 19:16
-
6486 Färglitografi
Astri Bergman-Taube (1898-1980), Sverige. Signerad..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
12 jan kl 18:54
-
6448 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad ej numre..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
12 jan kl 19:32
-
6449 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad, numrera..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nästa vecka
12 jan kl 18:38
-
6506 Färglitografi
Erik Höglund (1932-1998), Sverige. Komposition, or..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
12 jan kl 18:29
*
Färglitografi
Läs om budbetjänten
nr 1082 4285
Färglitografi
Humberto Couet, EA-upplaga, "Livets väg", Löst blad, bladets mått: 63x47
| Följerätt | |
|---|---|
| Utrop: | 600 kr |
| Såld: | 350 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 9 januari 2017 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 20/12 20:22:47 | 1 | 100 kr |
| 1/1 12:29:49 | 2 | 200 kr |
| 3/1 11:59:14 | 3 | 200 kr |
| 3/1 11:59:14 | 2 | 200 kr (Budbetjänt) |
| 8/1 18:57:50 | 4 | 300 kr |
| 9/1 19:13:40 | 5 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: ea-upplaga färglitografi grafik humberto couet litografi litografier litografiskt blad löst blad
-
6349 Färglitografi
3 st, Stig Fyring (1934-2015), Sverige. Son, ytter..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nästa vecka
12 jan kl 18:57 -
6380 Färglitografi
ankare. Signerad, numrerad ea. Färglitografi, bild..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
12 jan kl 19:16 -
6486 Färglitografi
Astri Bergman-Taube (1898-1980), Sverige. Signerad..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
12 jan kl 18:54
-
6448 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad ej numre..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
12 jan kl 19:32 -
6449 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad, numrera..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nästa vecka
12 jan kl 18:38 -
6506 Färglitografi
Erik Höglund (1932-1998), Sverige. Komposition, or..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
12 jan kl 18:29



